Postet e fundit

Vranësira dhe reshje shiu. Parashikimi i motit për sot

Deri në mesditë, vijon moti i kthjellët me kalime të pakta vranësirash në pjesën më të madhe të territorit por orët e pasdites sjellin vranësira më të shpeshta në të gjithe vëndin ku më të theksuara vranësirat do të paraqiten përgjatë shtrirjes perëndimore. Por gradualisht gjatë mbrëmjes dhe në orët …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 23 shtator 2023

Dashi Ju ndiheni mjaft konservatorë dhe kjo nuk është diçka negative. Një qëndrim i kujdesshëm do t’ju shërbejë shumë sot. Bëhuni “shoferi mbrojtës” në vendin e punës sot. Asnjëherë nuk e dini kur dikush do të bëjë një manovër të papritur dhe do të presë pikërisht para jush. Demi Keni …

Read More »