Show Bizz

Bes Kallaku dhe Xhensila duan të divorcohen për t’i shpëtuar hetimit pasuror? Avokatja tregon si qëndron e vërteta

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në kryefjalë të medias rozë kohëve të fundit, pasi përflitet për një ndarje të mundshme mes tyre. Dy artistët nuk kanë konfirmuar dhe as hedhur poshtë zërat. Ata nuk ndiqen më me njëri tjetrin në Instagram, ndërsa dyshimet janë përforcuar edhe më shumë, pasi …

Read More »

Ka nisur procesi i divorcit midis Xhensilës dhe Bes Kallakut, gazetari jep detaje: Xhensila të japë deklaratë…

Ndarja e Xhensila Myrtezait dhe Bes Kallakut duket se nuk janë thjesht zëra që qarkullojnë në rrjet, ndërsa çifti më i përfolur të showbizz-it duket se ka nisur procedurat e divorcit. Gazetari Labinot Nimani tha në “Shqipëria live” se çifti madje kanë hequr çdo fotografi që në plan kishte portretin familjar …

Read More »