Show Bizz

Shifrat/ Nga Luiz Ejlli, Noizy, Elvana Gjata dhe Dafina Zeqiri, kush ishin artistët më të paguar këtë verë dhe ata që “u braktisën” nga publiku

Sezoni veror sapo ka përfunduar, duke lënë pas një verë të nxehtë e me shumë aktivitete, që kryesisht ishin përqendruar te zonat bregdetare. Për artistët ka qenë një sezon i ngjeshur, ku shumica prej tyre ka pasur një agjendë të ngjeshur. Madje, ka pasur nga ata që kanë pasur më …

Read More »

“Unë u përdhunova 5 vjeçe nga xhaxhai”, vërshojnë mesazhet e ndjekësve, pas reagimit të Ermal Metës mbi ngjarjen në Palermo. Dëshmitë tronditëse

“Unë u përdhunova kur isha 15 vjeç”. Kështu nis një nga dëshmitë e viktimave të dhunës seksuale që i shkruajnë këngëtarit Ermal Meta, pasi artisti ka mbajtur qëndrim në rrjetet sociale kundër përdhunuesve të Palermos. Ka qenë vetë kantautori që ka ndarë mesazhet që po merr në Instagram Stories. Mes …

Read More »

Eni Koçi feston 27-vjetorin më të veçantë

Ditëlindja e 27-të e ka gjetur Eni Koçin në një fazë të re dhe të lumtur. Në një postim në rrjetet sociale, Eni ka ndarë foto krah partnerit Genc Prelvukaj me vajzën e tyre Adea në krahë. Këngëtarja shprehet se tashmë është e plotësuar ndërsa kjo është ditëlindja e saj …

Read More »