EKSKLUZIVE/ Vëzhguan mbi një muaj… Kë do të vrisnin? Policia e Lezhës parandalon ngjarjen e rëndë

Pak më parë, Policia e Lezhës ka ndaluar dy automjete me targa të huaja, një automjet tip Golf dhe një automjet tip BMW GT. Personave ju janë gjetur armë dhe dyshohet se këta të fundit shkuan atje për të kryer vrasje.

Lëvizjet e dyshimta dhe informacionet në rrugë operative kanë ngritur dyshimet se kemi të bëjmë me vraës me pagesë.

Burime bëjnë me dije për Replikë se të dy automjetet e ndaluara sot kanë hyrë dhe dalë nga Shëngjini për një muaj rrjesht. Mesa duket duke ruajtur objektivin e tyre.

Check Also

Kishte rolin e “kopshtarit” në fermën e kanabisit/ Arrestohet ish-polici shqiptar në Skoci: Më shantazhoi gangsteri që arrestova në Shqipëri

Një ish-oficer policie nga Shqipëria është burgosur për kultivimin e qindra bimëve kanabis në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *