VIP & Spektakël

‘Të digjen të gjallë fëmijët nuk mund të arsyetohet asnjëherë’/ Dua Lipa thirrje për ndaljen e gjenocidit izraelit në Gaza

Në tetor, artistja nga Kosova me famë botërore, Dua Lipa, ishte një nga shumë artistet që nënshkroi një letër të hapur duke i kërkuar presidentit Joe Biden të bënte thirrje për një armëpushim në Gaza. Ajo shpjegoi qëndrimin e saj politik në ‘Rolling Stone’ në shkurt dhe sot postoi një …

Read More »