Postet e fundit

Dhuna në kampionatin U-21, dy lojtarë të Partizanit përfundojnë në spital

Kampionati U-21 ka degjeneruar në dhunë mes lojtarëve. Gjatë ndeshjes së sotme mes Erzenit dhe Partizanit futbollistët janë përleshur me njëri-tjetrin. Për pasojë, policia thotë se janë lënduar dy futbollistë të Partizanit, të cilët janë nën kujdesin e mjekëve. Njoftimi i policisë: Shijak Rreth orës 14:00, në fushën sportive “Tofik Jashari”, …

Read More »