Postet e fundit

Merrnin 500 euro për person/ Dy të arrestuar në aksin Milot-Lezhë, po transportonin 12 emigrantë të paligjshëm

Dy persona janë vënë në pranga në Lezhë, në kuadër të operacionit policor të koduar “Bllokada”. Në aksin rrugor “Milot-Lezhë”, janë lokalizuar dhe ndaluar për kontrolle, automjetet tip “Benz” dhe tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasit Kujtim Ukaj dhe Edmir Jaho. Në këto automjete ishin në total, 12 emigrantë nga Vendet …

Read More »