Postet e fundit

Apeli i GJKKO rrëzon kërkesën e Berishës dhe Malltezit, nuk ndryshohet masa e sigurisë “arrest në shtëpi”

Apeli i Gjykatës së Posaçme Antikorrupsion vendosi të rrëzojë kërkesën e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe dhëndrit të tij Jamarbër Malltezi për revokim të masës së sigurisë “arrest në shtëpi”. Avokati Genc Gjokutaj e cilësoi një skandal të radhës vendimin e gjykatës, ndërsa theksoi se do të vijojnë rrugën ligjore. Gjokutaj: …

Read More »