Postet e fundit

Rama uron Forcat e Armatosura për 111 vjetorin e krijimit: Efektivët tanë, mishërim i përkushtimit ndaj sigurisë dhe lirisë

Kryeministri Edi Rama ka uruar Forcat e Armatosura Shqiptare për 111 vjetorin e krijimit. Nëpërmjet një postimi në facebook, Rama shkruan se efektivët e Forcave të Armatosura janë mishërim i përkushtimit ndaj sigurisë dhe lirisë së kombit shqiptar. “Në 111 vjetorin e krijimit të Forcave të Armatosura Shqiptare, efektivët tanë …

Read More »

Nën hetim për falsifikim të formularëve/ Me duar në xhepa, kryebashkiaku i Kuçovës, Kreshnik Hajdari paraqitet në SPAK

Kryebashkiaku i Kuçovës, Kreshnik Hajdari është paraqitur sërish në SPAK. Në disa pamje të siguruara për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala, Hajdari shfaqet nën shoqërinë e avokatit të tij, Teodhori Sollaku, kryebashkiaku është futur në ambientet e SPAK. Qetësisht dhe me duar në xhepa, kryebashkiaku është futur në SPAK pa …

Read More »