Zarf i zi në BBV/ Skualifikohen nga loja Ilnisa dhe Meritoni?!


Një zarf i zi ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother Vip për Ilnisën dhe Meritonin. Zarfi paralajmëron për një skualifikim të këtyre dy lojtarëve nga gara. Por ende nuk është marrë vendimi nëse përjashtohen apo jo, gjë që mbetet për tu parë…

Check Also

E pazakontë në Brazil, gruaja çon xhaxhanë e vdekur në bankë për të firmosur për kredi

Mendja njerëzore nuk mund ta kuptojë atë që ndodhi brenda një banke në Brazil, kur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *