Tre të skualifikuar nga gara, në një dhomë!/ Çfarë do të ndodhë me Eglën, Ilnisën dhe Meritonin


Teksa Egla ishte skualifikuar 48 orë më parë nga gara e formatit më të ndjekur, mbrëmjen e sotme u ‘përjashtuan’ edhe Ilnisa dhe Meritoni.

Fillimisht ata u lajmëruan se nëse duan të vazhdojnë garën, do duhen të presin te Dhoma e Bardhë e Big Brother dhe do të jetë publiku që do të marrë vendimin për ta nëse do kthehen apo jo në garë.

Teksa shkuan te Dhoma e Bardhë, ata janë takuar me Eglën, e cila po pret aty që prej 48 orësh.

Check Also

Kishte rolin e “kopshtarit” në fermën e kanabisit/ Arrestohet ish-polici shqiptar në Skoci: Më shantazhoi gangsteri që arrestova në Shqipëri

Një ish-oficer policie nga Shqipëria është burgosur për kultivimin e qindra bimëve kanabis në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *