Operacion në kryeqytet, shoqërohet ish-drejtori i Policisë, Erzen Breçani


Një operacion policor po zhvillohet në kryeqytet, ndërsa në pranga ka rënë ish-drejtori i Policisë, Erzen Breçani.

Breçani po shoqërohet drejt Drejtorisë së Policisë së kryeqytetit.
Ndërkohë, pritet të dhëna zyrtare për këtë operacion.

Check Also

Nën akuzën e korrupsionit, GJKKO kalon për gjykim çështjen ndaj ish-kryebashkiakut Gjici dhe Alma Kaçit

Gjykata e Posaçme vendosi të kalojë për gjykim çështjen penale ndaj ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *