Aksioni i SPAK,11 udhër-arrestet në Tiranë, dolën në përgjimet e aplikacionit “Sky-Ecc”


Operacioni madhor i SPAK, këtë mbrëmje, ku janë lëshuar 11 urdhër-arreste, mes tyre për ish-drejtorin e Policissë së Tiranës, Erzen Breçani dhe djalin e tij, ka ardhur si rrjedhojë e zbërthimit të bisedave në aplikacionin “Sky-Ecc”.
Breçani dhe djali i tij akuzohen për përkrahje te autorit te krimit dhe pastrim parash.

Check Also

“SPAK është ilaçi i hidhur që o e pi ose vdes” Rama: Jemi në luftë me korrupsionin që prej 10 vjetësh

Kryeminstri Edi Rama paraqiti në parlament projekt-rezolutën për luftën ndaj korrupsionit, ku hodhi poshtë akuzat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *