Gjithçka gati, brenda zhveshtores së Kombëtares në ‘Air Albania’


Shqipëri – Ishujt Faroe do luhet sot më 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të Euro 2024 në grupin E. Gjithçka duket gati në stadium dhe dhomat e zhveshjes së kuqezinjve janë gati. Tanët, si pritës në këtë përballje do luajnë me fanellën e parë dhe ngjyrat kuqezi.

Check Also

Nis sot shpërndarja e bonusit të fundvitit! Përfitues, 704 mijë pensionistë

Nis sot shpërndarja e bonusit të fundvitit për pensionistët. Drejtori i ISSH, Astrit Hado ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *