Egla përplaset me Liamin: O ndyrësirë, një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

Egla dhe Liam, teksa qëndronin në oborr, kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin ditën e sotme. Në fakt dyshja ka nisur përplasjet dhe ironitë që në mëngjesin e sotëm, teksa Egla u shpreh se do të jetë ajo që do të mësojë Liamin të sillet si burrë. (Kliko këtu)

Dyshja ka shpërthyer ndaj njëri-tjetrit me ofendime, tone të lartë të zërit, teksa Egla i shprehet Liamit se nuk është askush që ti tregojë një femre se çfarë duhet të bëjë.

“Një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë siç bën ti. Ndyrësirë! O mashkull i ndyrë! Mashkull maniak! Mua mos mu afro, plehrë!”- shprehet Egla teksa është larguar prej oborrit.

Check Also

VIDEO/ Taylor Swift i ndodh e papritura në skenë, i shqepet fustani gjatë performancës

Këngëtarja me famë botërore, Taylor Swift, është përballur me incident në skenë. Gjatë koncertit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *