Rama uron Forcat e Armatosura për 111 vjetorin e krijimit: Efektivët tanë, mishërim i përkushtimit ndaj sigurisë dhe lirisë

Kryeministri Edi Rama ka uruar Forcat e Armatosura Shqiptare për 111 vjetorin e krijimit. Nëpërmjet një postimi në facebook, Rama shkruan se efektivët e Forcave të Armatosura janë mishërim i përkushtimit ndaj sigurisë dhe lirisë së kombit shqiptar.

“Në 111 vjetorin e krijimit të Forcave të Armatosura Shqiptare, efektivët tanë janë mishërim i përkushtimit ndaj sigurisë, lirisë dhe interesave të kombit tonë”, shkruan Rama krahas fotos.

 

Check Also

Shqiptari punonte si shofer në Amazon, u kap duke “shpërndarë” drogë me vlerë 160 mijë paund

Një 44-vjeçar shqiptar është arrestuar në Angli, pasi kishte fshehur drogë me vlerën 160 mijë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *