Postet e fundit

Parashikimi i motit 10 janar 2023

Dita e Mërkurë parashikohet me mot të kthjellët e vranësira kalimtare. Vendi ynë do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme meteorologjike edhe pse nuk nuk do mungojnë orët me diell.

Read More »

Lezhë/Policia jep detaje për arrestimin e 35-vjecarit. Ja çfarë u gjet në makinën e tij

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale. Sekuestrohen arsenal armësh, municion luftarak, dylbi, antiplumb, helmetë, thikë, lëndë narkotike, rroba kamuflazhi ushtarake dhe sende të tjera. Arrestohet në flagrancë 36-vjeçari që i mbante në automjet ndërkohë që qarkullonte në qytetin e Lezhës. Strukturat hetimore të Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë, në bashkëpunim …

Read More »