Postet e fundit

“Tempulli 2″/ Trafikonte armë në Tiranë, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për trafik armësh. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave përfundoi shtetasi me inicialet R. C., banues në Tiranë, ndërsa u ndaluan dhe dy persona që e furnizonin atë me armë, konkretisht shtetasit me inicialet …

Read More »

Kush janë dy banorët e rinj të ‘Big Brother VIP’

Mbrëmë në Big Brother VIP kanë hyrë dy banorë të rinj. Bëhet fjalë për balerinin Graciano Tagani si dhe për prezantuesen e njohur, Erjola Doçi. Për Gracianon kjo është hyrja e dytë në një format të tillë, ndonëse kësaj radhe VIP. “Jam gati të dalë e fundit”, ishte batuta e Erjolës në …

Read More »