Postet e fundit

VIDEO/ Dalin pamjet tronditëse! Ky është “burgu” ku 35-vjeçari mbyllte familjen dhe ushtronte dhunë në mënyrë të vazhdueshme

Replikë ka siguruar pamjet nga “burgu” ku 35-vjeçari kishte izoluar familjen dhe ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike, në mënyrë të vazhdueshme.   Jetnor Zhaboli 35-vjeç me profesion ekonomist, është vënë në pranga pasi mbante të mbyllur në banesë nënën, bashkëshorten dhe vajzën e tij të mitur, sa herë që ai …

Read More »