Shkak soba e druve, përfshihet nga flakët shtëpia në Elbasan

Një banesë në Elbasan është përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bathës, në banesën e shtetases D. H., 84 vjeçe.

Shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë në sobën e druve.

Si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin ligjor të shkakut të rënies së zjarrit.

Check Also

Dyshohet se pësoi arrest kardiak, gjendet pa shenja jete një burrë në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *