Misteret dhe të pathënat e BBV 3/ Analistët në Replikë zbulojnë gjithçka sonte


Edhe pak ditë dhe po afrohet finalja dhe të gjithë flasin për ta, bëhet fjalë për banorët e shtëpisë më të famshme të Shqipërisë, Big Brother Vip.

Në një kohë kur të gjithë duan të dinë sa më shumë për ta, për dinamikat e lojës së ‘nxehtë’ të tyre dhe gjithçka tjetër përtej asaj që shihet, do të zbulohen sonte nga analistët dhe intelektualët mediatikë, Live në Instagramin e Replikë, ashtu siç bëjnë dhe herët e tjera duke zbuluar misteret dhe të pathënat e këtij Big Brother edhe sonte para spektaklit do të sjellin një analizë të thellë më të detajuar të lojës së banorëve dhe gjithçka tjetër të parë nga një këndvështrim ndyshe si dhe do të shpalosin gamën e gjerë e të papriturave dhe të rejave për të gjithë ndjekësit.

Check Also

Dyshohet se pësoi arrest kardiak, gjendet pa shenja jete një burrë në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *