Bashkëshorti pagoi 30 mijë euro për vrasjen e saj, zhvarroset trupi i Liridona Murselit

Është bërë zhvarrimi i trupit të Liridona Murselit, e cila u vra të mërkurën e 29 nëntorit, pas një plani të bashkëshortit të saj, i cili i ksihet premtuar autorit 30 mijë euro.

Me kërkesë të familjarëve, rivarrimi do të bëhet në fshatin e saj të lindjes, në Rracaj të Gjakovës.

Familjarët kanë bërë të ditur se rivarrimi do të bëhet nga ora 14:00.

Check Also

Parashikimi i motit, vranësira dhe reshje shiu gjatë gjithë ditës

Sipas MeteoAlb deri në mesditë; vranësirat dhe shirat do të mbizotërojnë në pothuajse gjithë vendin, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *