Postet e fundit

Lezhë/ I drejtoi armën policisë, arrestohet 41-vjeçari

Iu drejtoi pistoletën punonjësve të Policisë, që të shmangte arrestimin, pasi e ndaluan për kontroll, teksa lëvizte me automjet, neutralizohet dhe vihet në pranga 41-vjeçari. Sekuestrohet pistoleta me fishekë në fole, e gatshme për qitje. Pas testit të alkoolit, 41-vjeçari rezultoi në gjendje të dehur, në masën 1.395 mg/l. Shërbimet …

Read More »