Postet e fundit

Kapen tre shqiptarë me drogë në Itali, u sekuestrohen 27 mijë euro

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane për posedim të lëndëve narkotike për qëllime trafikimi. Tre personat, të moshës 36, 33 dhe 30 vjeç, po vëzhgoheshin prej kohësh nga policia në Casale Monferrato por u arrestuan me 6 Shkurt pas një kontrolli në makinën ‘Renault Laguna’. Njëri prej …

Read More »