Postet e fundit

MAT/Kapet dhe ndalohet 21-vjeçari i shpallur në kërkim

Finalizohet operacioni policor i koduar “Macukulli”. Kapet dhe ndalohet 21-vjeçari i shpallur në kërkim, i akuzuar për kultivimin e 187 bimë cannabis sativa, në një zonë të pyllëzuar, në Mat. Në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe vënien e tyre përpara përgjegjësisë ligjore, shërbimet …

Read More »

Shkoi i dehur, 50-vjeçari dhunon dy infermiere të spitalit të Peqinit

PEQIN- Një 50-vjeçar u arrestua në Peqin pasi ka dhunuar dy infermierë si dhe ka dëmtuar xhamat e spitalit. Policia bën me dije se ky person është dërguar në spital nga familjarët  pasi ka qenë në gjendje të dehur. “Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Peqin arrestuan në …

Read More »