Postet e fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 1 dhjetor 2023

Dashi Energjia e ditës ju inkurajon të zgjeroheni. Mendoni shumë. Kjo është koha juaj për të shkëlqyer. Aplikoni për një promovim ose një rritje. Vendosni CV-në tuaj atje tek një kompani që nuk e kishit menduar kurrë se do t’ju punësonte në një milion vjet. Suksesi është i juaji. Përqafoje …

Read More »

Përplasi për vdekje 68-vjeçarin, arrestohet i riu në Shkodër

Identifikohet dhe arrestohet drejtuesi i mjetit që përplasi për vdekje një këmbësor në Shkodër. Si rezultat i veprimeve të shpejta hetimore, Policia ka bërë të mundur arrestimin e drejtuesit të automjetit që përplasi 68-vjeçarin me iniciale M. P., shtetasin K. K., 31 vjeç, banues në Shkodër. I riu u arrestua …

Read More »