Postet e fundit

Tiranë/29 vjeçari hidhet nga kati i dytë i banesës

Një 29 vjeçar është hedhur nga kati i dytë i banasës në Qytet Studenti. Si pasojë është dëmtuar  dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Mësohet se fillimisht ai ka tentuar të vetëvaret, por është ndaluar nga familjarët, më pas ai hipur në çatinë e katit të dytë dhe …

Read More »