LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, plagoset një person


Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pak minuta më parë në fshatin Mali Kolaj në Velipojë, për pasojë ka mbetur i plagosur shtetasi E.M.

Paraprakisht dyshohet se plagosja ka ndodhur pas sherrit mes dy komshinjve.

Burime bëjnë me dije për Replikë, se i plagosuri është derguar menjëherë në spitalin e Shkodrës.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

 

Vijon…

Check Also

Deklaratat e Metës ndaj Dumanit, reagon BE: Sulmet dhe intimidimet janë të papranueshme!

Delegacioni i BE në Tiranë ka reaguar ndaj sulmeve të Ilir Metës për drejtuesin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *