Shkëmbi bie mbi makinë, disa të plagosur në afërsi të Shkallës së Tujanit

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në rrugën e Arbrit ku një gur është shkëputur duke goditur një makinën. Gjithashtu rrëshkitja e gurëve ka rrezikuar rrezikuar jetën e disa personave që udhëtonin me një fuoristradë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Shkallës së Tujanit. Po ashtu në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca, të cilët u kanë dhënë ndihmë duke i dërguar drejt spitalit Nënë Tereza.

Check Also

Ekzekutoi shqiptarin në Greqi në 2010, arrestohet pas 14 vitesh Dritan Hoxha

Pas 14 vitesh në arrati është arrestuar Dritan Hoxha, i akuzuar për vrasjen e bashkatdhetarit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *