Sherr me thika mes dy adoleshentëve në Shkodër, njëri përfundon në spital

Dy adoleshentë janë përfshirë në një sherr me thika në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Shkodër.

Ngjarja u shënua rreth orës 14:00 në rrugë, gjatë një konflikti të çastit ndërmjet dy 16-vjeçarëve. Shtetasi Xh. P. ka dëmtuar me mjet prerës shtetasin K. L., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, dhe është jashtë rrezikut për jetën. Shërbimet e Policisë vijojnë intensivisht krehjen e zonës, me qëllim kapjen e shtetasit Xh. P.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

Check Also

Arrestohet një person në Pikën Kufitare të Portit të Durrësit, u kap me 250 mijë euro (EMRI)

Një person është arrestuar në Pikën Kufitare të Portit të Durrësit. Raportohet se i arrestuari …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *