Operacioni i SPAK/ Shpallet në kërkim një ish- zyrtar i lartë i policisë në Lezhë dhe një ish-specialist i RENEA-s

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me operacionin e SPAK, ku mësohet se është shpallur në kërkim një ish zyrtar i lartë i policisë në Lezhë dhe një ish specialist i forcave RENEA.

Check Also

Abuzimi me fondet e BE në SASPAC, Gazmend Haxhia, bashkëpunëtori i Beqaj lihet në detyrim paraqitje

Biznesmeni Gazmend Haxhia, i akuzuar nga SPAK si bashkëpunëtor i ish-ministrit në pranga, Ilir Beqaj në dosjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *