Detaje nga aksioni i policisë me urdhër të SPAK/ 43 urdhër arreste, përfshirë Avdylajt, Valter dhe Durim Bamin

Detaje të reja janë zbuluar rreth aksionit policor në disa qytete të vendit me urdhër të SPAK.

Mësohet se janë lëshuar 43 urdhër arreste, mes tyre dhe vëllezërit Avdylaj, si dhe janë lëshuar urdhër arreste edhe për dy vëllezërit Durim dhe Valter Bami.

Vijon….

Check Also

Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot, më 13 korrik 2024, dollari amerikan blihet me 91.4 lekë dhe shitet me 92.7 lekë. Euro blihet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *