Vazhdojnë punimet e Lotit 2 Të Unazës Verilindore në Paskuqan, Rama: 80% e punës është realizuar

Vazhdojnë punimet e Lotit 2 të Unazës Verilindore në Paskuqan.

Teksa ka ndarë pamjet nga punimet, kryeministri Edi Rama shkruan se realizimi ka arritur në masën 80%.

“Mirmëngjes, dhe nga punimet në Lotin 2 të Unazës Verilindore në Paskuqan, pjesë e Unazës së madhe të Tiranës, ku realizimi fizik ka arritur në masën 80%, ju uroj një ditë të mbarë“- shkruan Rama në Facebook.

Check Also

Nën akuzën e korrupsionit, GJKKO kalon për gjykim çështjen ndaj ish-kryebashkiakut Gjici dhe Alma Kaçit

Gjykata e Posaçme vendosi të kalojë për gjykim çështjen penale ndaj ish-kryebashkiakut të Kukësit, Safet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *