Tentoi të përdhunonte në një kafene 32-vjeçaren, arrestohet shqiptari

Një i ri shqiptar është arrestaur nga policia greke pas një denoncimi për përdhunim.

Një 32-vjeçare ka kallëzuar në polici 30-vjeçarin shqiptar se ka tentuar ta përdhunojë brenda një kafeneje në ishullin e Symit.

Gruaja, tha se u tentua të abuzohej nga shqiptari në kafen ku ajo punon, por që mundi të largohej në kohë.

Pas kallëzimit, efektivët e policisë kanë shkuar të arrestojnë 30-vjeçarin por kanë hasur në rezistencën e këtij të fundit.

Sipas mediave greke, 30-vjeçari ka sulmuar efektivët duke i qëlluar, por më pas është neutralizuar dhe shoqëruar në komisariat.

Check Also

Çuçi prezanton pr.rezolutën anti-korrupsion: Rrëzuam mitin e pandëshkueshmërisë me Reformën në Drejtësi

Ministri Bledi Çuçi ka prezanton sot në Kuvend propozimin për projekt rezolutën kundër korrupsionit. Ministri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *