Po kryente punime në banesë, plagoset 27-vjeçari. Policia jep detajet e para


Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të mërkurë në Pogradec.

Mësohet sipas informacioneve paraprake nga policia një 27-vjeçar është plagosur gjatë kryerjes së punimeve në një banesë.

 

Teksa policia në një komunikatë thotë se ka qenë një rrëzim aksidental, teksa aktualisht është duke marrë mjekim.

Njoftimi i policisë:

Pogradec/Informacion paraprak

Mesditën e sotme, në lagjen nr. 1,  Pogradec, shtetasi A. Xh., 27 vjeç, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar gjatë punës për rikonstruksionin e një banese dhe si pasojë është dëmtuar.

Aktualisht po merr mjekim, në spital.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e rastit.

 

Check Also

Ekzekutoi shqiptarin në Greqi në 2010, arrestohet pas 14 vitesh Dritan Hoxha

Pas 14 vitesh në arrati është arrestuar Dritan Hoxha, i akuzuar për vrasjen e bashkatdhetarit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *