Operacion me urdhër të SPAK, aksion për kapjen e personave në kërkim në disa qytete

Një operacion policor me urdhër të SPAK po zhvillohet këtë të premte, pasi GJKKO lëshoi disa urdhër arreste.

Aksioni policor po zhvillohet në disa qytete të vendit, Krujë, Lezhë dhe Tiranë.

Në përditësim…

Check Also

Dyshohet se pësoi arrest kardiak, gjendet pa shenja jete një burrë në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *