Motori i saj u përplas me makinën në aksin Pogradec-Lin, turistja italiane po transportohet me helikopter drejt Traumës


Turistja italiane e cila u aksidentua në aksin rrugor Pogradec-Lin për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore po transportohet në spitalin e Traumës në Tiranë me helikopter. Pas pak ajo pritet të niset në drejtim të kryeqytetit.

Check Also

I vunë flakën Kuvendit, zbardhen akuzat për deputetët e Foltores, Flamur Noka dhe Albana Vokshi. Do referohen në SPAK

Policia e ka konsideruar vendngjarje atë që ndodhi me flakadantët që u hodhën në sallën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *