(Emrat) Antidroga e Tiranës arreston grupin e “hashashit”… Ja çfarë ndodhi mbrëmë në kryeqytet

Një grup shpërndarësish lënde narkotike edhe nëpër shkolla, është shkatërruar mbrëmjen e kaluar. Në pranga kanë rënë 8 persona, Herald Rexhepaj, Viola Bendaj, Arolf Harizi, Arlind Aga, Xhersildo Arifllari, Dashamir Shehu, indrit Gjoshi, Devis Saliaj  ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

Grupi operonte te Kodra e Diellit.

Lënda narkotike ishte e ndarë në rreth 600 doza, në total rreth 3 kg. Janë sekuestruar edhe doza kokainë.

 

Vijon….

Check Also

Basha takim me qytetarët në Krujë: Të ardhurat e shqiptarëve janë më të ulëtat në Europë, në raport me çmimet

Kreu i PD-së Lulzim Basha është takuar me qytetarë dhe sipërmarrës në Krujë, teksa thotë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *