Kërkuan ndryshim të masës së sigurisë, ja çfarë vendosi Apeli i GJKKO për Berishën dhe Malltezin


Apeli i GJKKO nuk ndryshon masën për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe dhëndrin e tij, Jamarbër Malltezi.

Check Also

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër/ Shumica e punëtorëve ishin portugezë dhe shqiptarë, raportohet për viktima

Një skelë ndërtimi u shemb këtë të premte në Lozanë të Zvicrës, ku shumica e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *