“I shoh në finale”/ Arbër Zeka: Juli, Egla, Meritoni dhe Heidi, 4 finalistët e “Big Brother VIP3”!


Ish fituesi  i Big Brother  5 Arbër Zeka, ka folur në Live-in e sotëm në Replikë ndër të tjera për lojën e konkurentëve të këtij sezoni duke shprehur me bindje se finalistët e këtij formati do të jenë Juli, Egla, Meritoni dhe Heidi.

 

 

 

 

Check Also

Kishte rolin e “kopshtarit” në fermën e kanabisit/ Arrestohet ish-polici shqiptar në Skoci: Më shantazhoi gangsteri që arrestova në Shqipëri

Një ish-oficer policie nga Shqipëria është burgosur për kultivimin e qindra bimëve kanabis në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *