EMRI/ Plagoset 33 vjeçari me thikë në Vlorë, policia nis hetimet, detajet e para

Një person ka mbetur i plagosur me thikë paraditen e sotme në Vlorë.

I plagosur ka mbetur 33-vjeçari Albano Meçorapaj, i cili është dërguar nga Novosela në spitalin e Vlorës.

Sipas informacioneve paraprake, ai u plagos nga një 35-vjeçar rreth orës 09:30, në autostradën Vlorë-Fier, në afërsi të fshatit Novosel.

Policia ndodhet në vendngjarje, ka ngritur pika kontrolli dhe po vijon krehjen e zonës, për kapjen e autorit të dyshuar të ngjarje

I riu po i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Policia ka nisur hetimet dhe ka rrethuar vendin e krimit.

 

 

Check Also

Rezoluta anti-korrupsion në Kuvend/ Deputetët e opozitës i bien tavolinave kur flet Rama (Video)

Ka nisur seanca plenare në Kuvend për miratimin e projektit-rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *