EKSKLUZIVE/ Ja momenti i arrestimit të Artan Tafanit! Zbardhi krimet e bandës së Laert Haxhiut

Replika.al ka siguruar ekskluzivisht videon e momentit të arrestimit të Artan Tafani i cili është bërë dhe bashkëpunëtor i drejtësisë duke zbardhur mbi 19 ngjarje kriminale mes tyre dhe 6 vrasje të bandës së Laert Haxhiut.

Check Also

Kishte rolin e “kopshtarit” në fermën e kanabisit/ Arrestohet ish-polici shqiptar në Skoci: Më shantazhoi gangsteri që arrestova në Shqipëri

Një ish-oficer policie nga Shqipëria është burgosur për kultivimin e qindra bimëve kanabis në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *