Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës! Betonierja bën manovra të rrezikshme dhe përplas disa makina, një i plagosur rëndë

Një aksident masiv ka ndodhur rreth mesnatës në autostradën Tiranë – Durrës.

Një betonjere e cila bënte manovra të pakontrolluara në autostradë ka përplasur disa makina.

Mësohet se nga aksidenti është dëmtuar një person i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. I plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Check Also

Ekzekutoi shqiptarin në Greqi në 2010, arrestohet pas 14 vitesh Dritan Hoxha

Pas 14 vitesh në arrati është arrestuar Dritan Hoxha, i akuzuar për vrasjen e bashkatdhetarit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *